E-shop
pozadi

Závodní družstvo

fotoa fotob fotoc

SKI AVIA PRAHA

Tradice závodního družstva v rámci oddílu se datuje k samotnému vzniku LO TJ Avia Čakovice a později SKI AVIA Praha. Za ty desítky let se podařilo nadšencům z řad tátů a členů oddílu vychovat desítky kvalitních sportovců, kteří reprezentovali naše barvy nejen na lyžích, ale úspěšně i řadě jiných sportovních odvětvích.

Lyžování byl však vždy pro "áviáky" základ. Mnoho našich závodníků to dotáhlo až do reprezentačních družstev a neztratili se ani v mezinárodní konkurenci.

V současné době sahá rozsah Závodního družstva od kategorií Přípravka/Předžáci, přes Žactvo, Juniory, Dospělé až k úspěšné sestavě Masters. V Avii jsme si vždy zakládali na rodinné atmosféře, která je pro udržení našeho sportu nezbytná.

Alpské lyžování není jen o zimní přípravě na sněhu, proto se také věnujeme důkladné letní přípravě. Zde dominují dvě letní soustředění se suchou přípravou a mnoho ledovcových turnusů před zahájením závodní sezóny. Právě utužení party na tradičních akcích jako je cyklosoustředění v Třeboni s vrcholem v podobě už více než 30let staré tradice v podobě triatlonu dodává našemu Závodnímu družstvu tu správnou přidanou hodnotu.

výsledkový portál zde

Partneři

Nadace české pošty ¨ Nadace české pošty Nadace české pošty Maxim Energy Nadace české pošty ¨ Nadace české pošty Nadace české pošty Maxim Energy